Високих результатів досягли плавці, які представляли університетський клуб AZS УІТМ на Академічному Чемпіонаті Підкарпаття. Вперше на такому виді змагань відбулися змагання для студентів з обмеженими можливостями. Господарем чемпіонату був KU AZS УІТМ Жешув.

У суботу 26 листопада у басейні ROSiR у Жешуві відбувся Академічний чемпіонат Підкарпатського воєводства з плавання серед жінок та чоловіків – 2022/23. У змаганнях взяли участь 40 учасників, які представляли 7 університетів Підкарпатського воєводства: УІТМ Жешув, Жешувський університет, Жешувський технічний університет, Collegium Humanum, Державний університет в Саноку, PANS Перемишль та  Карпатський державний університет в Кросно.

Вперше на такому виді змагань відбулися змагання для студентів з обмеженими можливостями. УІТМ представляли троє студентів: Войчєх Майкут, Войчєх Весул, Альберт Сипєнь. Усі учасники здобули медалі у своїх категоріях. У другій частині змагань УІТМ представляли 2 плавчині та 4 плавців. Ними стали: Поліна Вапнярук, Жибек Тюлемісова, Макс Тановський, Давид Хмєль, Оркон Цейхом, Арон Уржанов.

Макс Тановський здобув дві бронзи – на 50 м на спині та 100 м комплексним плаванням. Поліна Вапнярук і Давид Хміль двічі посідали місця впритул до п’єдесталу. Цього року чоловіча естафетна команда УІТМ 4×50 м вільним стилем стала третьою. Підготовкою учасників керувала пані Івона Табачек-Бейстер.