Онлайн-реєстрація дозволяє вводити дані в базу приймальної комісії та підготувати до видруку заповнені онлайн-анкети абітурієнтів. Заповнену та роздруковану анкету, з рештою необхідних документів, потрібно здати у відділ приймальної комісії, або до представників університету в Україні.
![](https://ru.uitm.edu.eu/wp-content/uploads/2019/04/01A.png)
ПІДГОТУЙ НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
Закордонний паспорт
Свідоцтво про повну загальну середню освіту
Додаток до свідоцтва
Диплом
Додаток до диплому
![](https://ru.uitm.edu.eu/wp-content/uploads/2019/04/02A.png)
ВИКОНАЙ
ОНЛАЙН – РЕЄСТРАЦІЮ
УВАГА: Онлайн-реєстрація не є еквівалентом до вступу в університет!